Kim jestem?

Nazywam się Andrzej Bernardyn, tak jak taki duży pies z beczułką. 

W ciągu 14 lat pomogłem 5 000 osób zdobyć ważne umiejętności osobiste. Wśród moich klientów są takie firmy jak IBM, Bayer czy Volkswagen. 

Jestem autorem Krainy Nawyków, pierwszej w Polsce gry planszowej, służącej do rozwijania nawyków, a także książki Przewodnik po Krainie Nawyków i ponad 100 artykułów, publikowanych m.in. w Productive! Maganize. 

Jestem także głównym organizatorem Trenferencji (największej w Polsce konferencji dla trenerów), a prywatnie szczęśliwym mężem i ojcem 3 dzieci - Arii, Tadzia i Aurorki.

NATURALNY LEŃ

Moja Żona jest niesamowita! Najpierw pracuje, potem odpoczywa. Robi bez mrugnięcia okiem zadania, których nie lubi. 

Podziwiam ją! Moja natura jest inna. Odpoczywam zanim się zmęczę, a do pracy biorę się dopiero w ostatnim momencie. Jako właściciel firmy nie mam nad sobą menadżera, który rozliczałby mnie z wykonanej pracy i krzyczał, gdy czegoś nie zrobię. 

Potrzebowałem wsparcia. Narzędzia, które pomogłoby mi wyznaczać priorytety i się ich trzymać. Dlatego stworzyłem System. Pozwala mi pokonać moje słabości. Pomoże i Tobie!

NIE UMIEJĄCY REZYGNOWAĆ

Jeśli tylko przychodzi mi do głowy pomysł na ciekawy projekt - od razu chcę go zrealizować. 

Nie ma znaczenia, że mam pełne ręce roboty. Że brakuje czasu, pieniędzy i ludzi na dotychczasowe zadania. Liczę, że gdzieś się uda wcisnąć nowy projekt. Że zrobię go w międzyczasie. 

Jeśli, tak jak ja, też żonglujesz na raz wieloma projektami i codziennie podejmujesz decyzje - czym dzisiaj się zająć?! System Skuteczności będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą.

Mimo bycia leniem z natury i tendencji do jednoczesnej pracy nad kilkunastoma projektami, udało mi się z powodzeniem stworzyć 8 profesjonalnych marek.

największa w Polsce konferencja dla trenerów

pierwsza w Polsce gra planszowa rozwijająca nawyki

firma szkoleniowa, rozwijająca miękkie kompetencje

portal z bazą wiedzy dla mówców, trenerów i nauczycieli

interaktywny kurs 
szybkiego czytania

interaktywny kurs 
efektywnego zapamiętywania

spotkania dla trenerów 
i wymiana know-how

narzędzie do zarządzania
sobą i zadaniami

A wszystko to w 7 lat!

Ty też możesz wykazać się skutecznością w działaniu, która zadziwi Ciebie samego / samą : - )

Z pomocą artykułów na blogu i Systemu Skuteczności będzie to znacznie łatwiejsze!